קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים

להזמנת השירות השאירו פרטים:

קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם נושא שהוא אקוטי עבור בעל העסק שיוזם אירוע מסוג זה. רוב האירועים העסקיים הם חלק מפרזנטציה של מוצר חדש, או שירות שמעניק בית העסק. לאור העובדה שיבואו קולגות, עובדים ואנשי עסקים רבים נוספים להתרשם מהעניינים העסקיים והצלחתו של האירוע יכתיב את שיתוף הפעולה העסקי ביניהם, קיימת חשיבות רבה שהאירוע יהיה יוצא דופן מתחילתו ועד סופו.

חשיבה על תפריט לאירוע עסקי

אנשי עסקים מטיילים בכל העולם, רבים מהם היו במסעדות שף יוקרתיות בארץ ובעולם, כך גם בבתי מלון ייחודיים ולכן כאשר חושבים על תפריט של מילאן עבורם, צריך לצאת מהקופסה ולהכין עבורם מטעמים שלא רואים בדרך כלל.

כמו בכל אירוע ובמיוחד כשמדובר בנושא קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים יש הקפדה על נושא איכותם של חומרי הגלם, טריות המזון, רכישה של ירקות ופירות עסיסיים הישר מהחקלאים במטעים ובשדות, בחירה מדויקת של דגי סלמון בטיב מעולה והקפדה על כל מוצר שנכנס למטבח, לפני שהוא נכנס לסבב הבישולים.

סיעור מוחות עם הצוות של מילאן

כיוון שעובדי מילאן מכינים סוגים שונים של תבשילים במסגרת קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים. קו החשיבה האישי הוא תוך התחשבות בהרכב הקהל, הגילאים שלהם, החלוקה בין הגברים והנשים על פי ההזמנות ואישורי ההגעה.

בהתאם לכך נציגת מילאן תחשוב איתם יחד על תפריט שתואם את שעת ההגשה, אם מדובר באירוע שיתקיים על הבוקר, המיקוד יהיה של ארוחות בוקר מגוונות ביותר ואם האירוע יהיה בצהרים, המגמה תהיה להתמקד בעמדות הגשה ייחודיות בכניסה ובהפסקה שלאחר מכן להגיש את המנות העיקריות.

עמדות בופה טעימות במיוחד

קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים של מילאן כולל מגשים צבעוניים של מאכלים ומעדנים מפתיעים כמו קרואסון חמאה במילוי סלמון גבינת שמנת/ פטה וירקות אנטי פסטי, פחזניות מלוחות ועשבי תיבול במלית סלט ביצים/סלומון ושמנת/סלט טונה, פטריות ממולאות בפטריות ועוד. הקהל אוכל בשלב הראשון עם העיניים ולאחר מכן נהנה לטעום מהמטעמים המגוונים וכל אחד מאנשי העסקים ניגש שוב ושוב לעמדות לאור הטעמים המופלאים.

כמו כן מוגשים לחמים חמים בטעמים משובחים, שלל פיצות, פוקאצ'ות ומטבלים שהופכים את הארוחה לחגיגה.

האוכל האיטלקי של מילאן

אחד מהנושאים שמאפיינים את קייטרינג חלבי מילאן הוא העובדה שקיימת בו מומחיות בכל מה שקשור לבישול בהתאמה למטבח האיטלקי והים תיכוני. כל מי שטועם את המנות העיקריות מרגיש שהוא נמצא בטוסקנה או ברומא ונהנה מהמאכלים שמאפיינים אותם.

כך הם נהנים ממנות משובחות של רביולי במילויים שונים, פסטות עם רטבים שהוכנו באופן מדויק, סלמון בסוגים שונים של צליה ובישול, לזניה של גבינות, שקשוקה תרד שמנת ועוד.

לכל אלו מצטרפים סלטים משלל ירקות טריים, משקאות קלים, מוגזים ושיקים של פירות לאורכו של כל האירוע, משקאות חמים בשלב הקינוחים ושפע של פינוקים נוספים. אין ספק שהם יזכרו את האירוע של מילאן לפר זמן ארוך, עד האירוע הבא.

אם אתם מתכננים אירוע עסקי, נשמח לעזור לכם לאור הניסיון והמיומנות שלנו. השאירו את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בהקדם. 

עוד שירותים שאנו מציעים:

צרו קשר עוד היום