מבחר מטעמים של קייטרינג חלבי בראשון לציון

Catering_02_mobile

כאשר עורכים אירועים קטנים וגדולים בוחרים פעמים רבות באופציה של קייטרינג חלבי מילאן וזאת לאור היתרונות הגדולים שלו.

המטרה – הנאה מושלמת של האורחים

הרצון לארח ולכבד את האורחים אשר מגיעים למסיבה מתאים מאד לישראלים שאוהבים לפנק את המוזמנים. שם המאכלים הים תיכוניים מושפעים מהמזג הים תיכוני החמים ולכן יש קשת רחבה של אפשרויות להכנת מעדנים נפלאים שיערבו לחיכם של האורחים.

לוגיסטיקה לאירוע

בהתאם למנות שיוזמנו, שירותי הקייטרינג חלבי של מילאן ידאגו לאריזות איכותיות של המוצרים השונים כך שלא יישפך רוטב או ייפתחו קופסאות במהלך ההובלה. המשלוח יגיע באופן מאורגן ומסודר עד מקום האירוע, על פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

מגשים אסתטיים יונחו על הבופה חלבי ובכל אחד מהם יונח סוג אחר של מאכלים, כך ייהנו האורחים לראות את ההיצע הצבעוני ולבחור את המאכלים אשר עשויים מירקות וממאפים שהם אוהבים כמו קישים, פיצות, מגשי גבינות, מאכלי פסטה, סלטים ועוד.

מטעמים שמותאמים לכולם

האורחים נהנים להגיע לאירועים ולראות את המבחר הגדול של המטעמים שממתינים להם על השולחנות המעוצבים, הם מחליטים אילו מאכלים לטעום, יש מי שנעדיף פוקצ'ות או פיצות חמות מהטאבון עם מטבלים מעולים ואחרים מעדיפים לחמניות עם אופציות שונות של מילויים כמו גבינות, סלמון, ביצים, ירקות ועוד. המגוון כולל גם לחמים איכותיים, טורטיות מפתיעות, לביבות של ירקות, פטריות, פריקסה ועוד.

מגשי אירוח ופלטות למסיבות

אחד הפתרונות המוצלחים ביותר למסיבות הוא הזמנה של מגשי אירוח של מילאן. יש בהם כמה וכמה אופציות. קייטרינג חלבי בראשון לציון מכינים פלטות עם היצע נרחב של גבינות רכות וקשות, פלטת דגים מעושנים, אנטי פסטי, עלי גפן ועוד.

אופציה נוספת היא מבחר גדול של סלטים ישראלים עם רטבים מותאמים לסוג של הירקות הצבעוניים. שילוב של טעמים שונים אשר יותר תוצאה מעולה כמו ערבוב של חסות פרי ואגוזים ברוטב ויניגרט, סלט שורשים אסיאתיים, סלט יווני עם גבינה רכה איכותית ועוד.

כאשר מניחים מגשי אירוח, כל משתתף בוחן את שלל האפשריות ובוחר מה להניח על הצלחת שלו. באופן טבעי כל אדם אוהב מוצרים אחרים ולכן כאשר קיים היצע נרחב ומרשים כל אדם ימצא את הפריטים שהם הטובים ביותר עבורו.

פתרון מושלם לכל אירוע

ישראלים רבים אוהבים פסטה על צורותיו השונות, לזניה, רביולי במילויים שונים, בשילוב של רטבים, סלמון, גבינות ועוד. לכן פסטה של מילאן היא הפתרון המוצלח ביותר לאירוח של ציבור בכל גיל, כולל ילדים שמגיעים לאירוע וגם הם אוהבים מאד פסטה.

קינוחים לכל אירוע

קייטרינג חלבי של מילאן מכינים מבחר גדול של קינוחים טעימים מחומרי גלם רבים לשביעות רצונם של האורחים שנהנים מסיום מתוק של כל אירוע. הקינוחים מבוססים על שוקולד, שמרים, פירות טריים, קרם פטיסייר, אגוזים פנקייקים, כדורי שוקולד ועוד.

צרו קשר עוד היום

אולי יעניין אתכם גם...