מגשי אירוח לעלייה לתורה

קייטרינג לעלייה לתורה בר מצווה

טקס בר המצווה בבית הכנסת הוא חגיגה גדולה ושמחה עצומה. לאחר שלב זריקת סוכריות הטופי ותום התפילה, המשפחה הנרגשת מארחת את כל המשתתפים באולם קטן שקיים בבית הכנסת, או בחצר בהתאם לעונות השנה.

המטעמים לאורחי בית הכנסת

האופציה הנוחה והמתאימה ביותר לאירוע זה הוא מגשי אירוח לעלייה לתורה של מילאן. על הבופה מניחים כמה מגשים שקופים או אטומים ועל כל אחד מהם מוצע מאכל אחר. האורחים נהנים בשלב הראשון לראות את התכולה הצבעונית בעיניים, להתרשם מההגשה המכובדת ולאחר מכן הם בוחרים את המוצרים שנראים להם טעימים במיוחד.

קייטרינג לעלייה לתורה בר מצווה

שילובים מיוחדים של מאכלים

השעה שבה מסתיימת התפילה היא מוקדמת מדי לארוחת צהרים ולכן מגשי אירוח לעלייה לתורה של קייטרינג חלבי מילאן מתאפיינים באופציה של ארוחת ביניים שהיא בין ארוחת הבוקר לארוחת הצהרים. מתמקדים במאכלים קלים אך משביעים, עבור מי שהגיע לבית הכנסת ולא הספיק לאכול ארוחת בוקר ולכן הוא רעב.

ההיצע של המגשים הוא רחב מאד ולכן כל מי שמגיע לבית הכנסת ימצא כמה וכמה מטעמים שהוא יאהב. המגמה היא לחשוב מראש אילו מאכלים מתאימים לסוג האוכלוסייה, אם יהיו במעמד זה גם ילדים של בני המשפחה שיגיעו לבית הכנסת ובהתאם לכך ליצור תפריט מגוון.

מגשי אירוח לעלייה לתורה של מילאן מוגשים באופן אסתטי על השולחן הערוך. מדובר במגשים עגולים גדולים או מלבניים, וכך נוח מאד לבאי בית הכנסת להתקרב לשולחן, לבחור את הפריטים הרצויים ולגשת לאכול ברחבה, או לשבת ליד השולחנות הערוכים שהוכנו מראש למטרה זו.

אופציות של מאכלים

בית המאפה מכין לחמניות רכות וטעימות ויש אפשרות למלא אותן במילויים שונים כמו בולגרית וירקות, טונה או גבינה צהובה. כמו כן קוראסון חמאה במילויים מפתיעים, פחזניות מלוחות או טורטיות במילויים מגוונים. בורקסים שונים שאהובים מאד על הציבור, פטריות ממולאות, לביבות ירק/ תפוחי אדמה, חצילים מגולגלים, פריקסה עם המילוי המסורתי, מאפי גבינות ועוד.

כאשר יש מבחר מתוך היצע זה, כולם כולל הילדים ייהנו מארוחה שנראית קטנה, אך היא בהחלט משביעה כאשר מניחים על הצלחת כמה פריטים כדי ליהנות מכל המטעמים.

משהו מתוק לאורחים

בשולחנות הבופה חלבי מניחים גם מגשי אירוח לעלייה לתורה שכוללים מאפים מתוקים שמתאימים לאירוע חגיגי וחשוב כמו טקס בר המצווה. האורחים נהנים משלל עוגות מתוקות, מאפים עם שוקולד, פחזניות, חיתוכי פקאן ושלל אופציות נוספות שממתיקות את החך.

תפריט מגשי אירוח לעלייה לתורה

אפשרויות הכנת המטעמים השונים עבור מגשי אירוח לעלייה לתורה הן רבות, לכן כדאי להתייעץ עם נציגת מילאן כדי לחשוב יחד אילו מאכלים יהיו המתאימים ביותר לאורחים שיגיעו ביום זה. אם זה יהיה באמצע השבוע בימי שני או חמישי או בשבת בבוקר.

לאור הניסיון רב השנים, המארחים יוכלו לקבל הכוונה נכונה ולקלוע לטעמם ולאהבות הקולינריות של המוזמנים, וכך כולם ייהנו מהחגיגה הנפלאה של קייטרינג חלבי של מילאן.

צרו קשר עוד היום

אולי יעניין אתכם גם...